Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Соціальний проект «Танець єдності» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Соціальний проект «Танець єдності»

Спорт – це не лише здоров’я, а й виховання впевненості у собі, цілеспрямованості й здорового честолюбства.

Будь-який вид спорту є невід’ємною частиною у саморозвитку дітей та вважається найбільш ефективним засобом фізичного та естетичного вдосконалення. Перш за все, він закладає хороші якості, загартовує, формує характер та дисциплінує дитину. Найбільш важливим є те – що він застерігає та оберігає юнаків та дівчат від поганих звичок.

Більшість батьків усвідомлює важливість спортивних занять для власної дитини. Однак тут варто пам’ятати, що кожна дитина – індивідуальність, тож, обираючи спортивну секцію для малюка, слід врахувати стан його здоров’я, характер та уподобання. Важливо, щоб фізична підготовка дитини була поетапною. Слід обирати такий вид спорту, який не потребує великих навантажень, наприклад плавання, танці, гімнастика тощо. Спортивні заняття повинні бути для дитини задоволенням і лише тоді вони принесуть їй максимум користі.

Що стосується танців – це відмінний шлях для розвитку дитини. У «дансингу» дитина вчиться мислити, відчувати та рухатись одночасно. Також покращується:
1. гнучкість;
2. тонус тіла;
3. розвивається мускулатура дитини;
4. формується гарна постава;
5. координація рухів;

Для батьків важливий розвиток своєї дитини. Приходячи на виступи, Ви будете пишатись нею та її вміннями, що звичайно буде приємно для дитини. Обіцяємо: буде так цікаво і пізнавально, що ви самі забажаєте взяти в цьому участь.

Танцювальні курси допоможуть дитині повірити у свої сили, свою унікальність і неповторність. Цьому буде сприяти сучасна хореографія, яка виховує індивідуальність, піднімає упевненість у своїх силах й адекватну самооцінку. Слід зазначити, що учасники проекту зможуть брати приклад з фіналістки проекту «Танцюють всі» Юліани Дяків, яка завдяки своїй праці досягла великих висот та ввійшла в десятку кращих танцюристів.

Отже, метою соціального-танцювального проекту є передусім спроба об’єднати юнаків та дівчат зі східного та західного регіону України. Показати єдність, дружбу і таким чином дати зрозуміти, що ми завжди раді зустріти мешканців східного регіону у нашому місті Лева. Такий соціальний проект, перш за все, допоможе адаптуватись нашим переселенцям, проявити свою активність, завести нові знайомства і звичайно дати змогу ознайомитись з мистецтвом. «Танець єдності» передбачає сучасну хореографію, в якій учасники зможуть випробовувати себе та свої сили.