Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Керівник одного з львівських оборонних підприємств зник у невідомому напрямку | Громадська Організація — Розвиток Громади

Керівник одного з львівських оборонних підприємств зник у невідомому напрямку

Сьогодні під стінами ДП «Львівський військовий лісокомбінат» вчергове відбулась акція протесту учасників АТО. Активісти вкотре вимагали у керівника оборонного підприємства Юрія Бруцького пояснень, щодо стрімкого зростання заборгованості підприємства та представлення документів щодо законності його перебування на посаді.

Втім спілкування, практично, миттєво перервали невідомі особи та представники військової служби правопорядку, які заблокували учасників АТО на території підприємства. Після силового утримання учасників російсько-української війни на території військового лісокомбінату, невідомі особи оточили керівника цього підприємства, пана Бруцького, та вивезли у невідомому напрямку.

За цим фактом викрадення людини учасники АТО викликали військову прокуратуру та поліцію, які встановлюють обставини події.

Нагадаємо, що тимчасово виконуючого обов’язки керівника підприємства Юрія Бруцького учасники АТО звинувачують у навмисному доведенні державного підприємства до банкрутства. Адже лише за кілька місяців борг «Львівського військового лісгоспу» зріс на десятки мільйонів гривень. Крім того, уже сьогодні на території підприємства на вулиці Луганській є безліч об’єктів, які через борги підприємства за "копійки" потрапили у приватну власність до фізичних осіб.

Окрім відсторонення Бруцького Юрія Вікторовича з посади керівника, учасники АТО вимагають у Міністерства оборони негайно провести відкритий конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «Львівський військовий лісокомбінат».

Акції учасників АТО щодо збереження державних підприємств Міністерства оборони України активно підтримують: ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток Громади», ГО «Автосотня», ГО «УСУ АТО», ГО «Правда і Закон», ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини», ГО «Об’єднання інвалідів Львівщини»,ГО «БУР», ВГО «Побратими України», ГО «Благоустрій рідного міста».