Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Представники громадського формування «Розвиток Громади» взяли участь у нараді з керівниками нафтобаз Львівщини | Громадська Організація — Розвиток Громади

Представники громадського формування «Розвиток Громади» взяли участь у нараді з керівниками нафтобаз Львівщини

26 червня, в приміщенні Львівської ОДА відбулася нарада з керівниками нафтобаз, розташованих на території області, представниками інспекцій, контролюючих органів  та громадськими організаціями, які, власне, і ініціювали проведення заходу.  Нарада була організована громадським формуванням "Рабів до раю не пускають" та "Варта 1". Серед учасників були представники ГФ «Розвиток Громади».

Нещодавня пожежа на базі зберігання нафтопродуктів, яка мала місце в Васильківському районі Київської області, сколихнула громадськість нашої країни. Людські жертви,  екологічна небезпека, фінансові втрати -  все стало черговою трагедією для нашого народу в і без того нелегкий час. Із закликом запобігти подібним катастрофам у нашій країні звернулися громадські активісти. Зокрема, керівник ГФ «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський звернувся до органів виконавчої влади з метою організації наради з керівниками нафтобаз, контролюючих,  охоронних органів та громадськості.

В підтримці громадської ініціативи виступили і активісти ГО «Розвиток громади» та однойменного громадського формування. Зустріч відбулася 26 червня  в приміщенні Львівської ОДА.  Під час наради громадські активісти мали можливість задати питання представникам нафтобаз, які знаходяться на території Львівської області. Всього їх налічується 18, шість із них не функціонують. Головними питаннями,навколо яких точилася дискусія, були: посилення охорони на територіях нафтобаз та встановлення відеоспостереження, з метою запобігання проникнення сторонніх осіб; забезпечення  підрозділів МНС необхідним екіпіруванням і новітньою технікою; витрати для постраждалих під час катастроф та інші.

«Ми, будучи свідомими українцями підтримуємо дану ініціативу, й вважаємо, що краще запобігти біді, аніж потім боротися з нею. Сумний приклад нам показала Василькіська трагедія, тому ми маємо зробити все можливе аби запобігти подібній ситуації на Львівщині», - зазначив представник громадського формування «Розвиток Громади» Ярослав Війтович.

 
 Також під час наради надавали слово представникам  Головного управління МНС у Львівській області, Територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області та інших державних структур.