Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Як не стати жертвою шахраїв? - корисні поради від учасників громадського формування | Громадська Організація — Розвиток Громади

Як не стати жертвою шахраїв? - корисні поради від учасників громадського формування

ГФ «Розвиток Громади» застерігає львів’ян бути обережними і дає кілька корисних порад, як не стати жертвою шахраїв, які пропонують дешеві товари людям.
 
Учасники громадського формування протягом кількох місяців забезпечують порядок у центральній частині міста. За викликами оперативного чергового Галицького РВ представники ГФ оперативно прибувають на місця скоєння злочинів. Члени громадського формування «Розвиток Громади» вирішили конфлікт між мешканцями будинку в центрі міста і їхнім сусідом, який порушував громадський спокій після 23:00 год.
 
Учасниками ГФ здійснювалися заходи по забезпеченню громадського порядку під час проведення святкування «Обливаного понеділка» на пл. Ринок. Завдяки роботі членів громадського формування було не допущено здійснення стихійної торгівлі продуктами харчування на території прилеглій до ринку "Добробут".
 
Упродовж кількох місяців набули розголосу історії про винахідливих шахраїв, що ходять по квартирах і пропонують людям придбати за дуже низькими цінами продукти харчування та промислові товари. Зазвичай жертвами зловмисників стають особи похилого віку і домогосподарки. Злодії входять до них у довіру, завіряють в порядності своїх намірів.

Учасники громадського формування «Розвиток Громади» закликають львів’ян бути обережними і дають кілька рекомендацій, як не стати жертвою шахраїв:
 
1. Не відчиняйте двері незнайомим й підозрілим особам
2. При укладенні усної угоди ніколи не віддавайте гроші за товар наперед, якщо він перебуває на складі.
3. Просіть паперового підтвердження укладення угоди між покупцем і продавцем.
4. Віддавайте гроші тільки після отримання товару.