Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
П’ятірка лідерів голосування у проекті “Розвиток майбутнього” | Громадська Організація — Розвиток Громади

П’ятірка лідерів голосування у проекті “Розвиток майбутнього”

До кінця голосування ще 5 днів, наразі маємо п’ятірку лідерів.

Отож, сьогодні найбільше голосів мають проекти:

1. Онлайн притулок для бездомних тварин – 110 голосів
Авторку дуже хвилює проблема безпритульних тварин в Україні, саме тому її проект пов’язаний з цією тематикою. ЇЇ ідея полягає в тому, щоб полегшити життя наших братів менших. Насамперед, має бути створена Інтернет-платформа у вигляді сайту, а також мобільної версії, на яку можна було б завантажувати фото бездомних тваринок. Базою можуть слугувати як реальні притулки в містах України. Також буде можливість звичайним користувачам завантажувати фото та вказувати координати бездомних друзів менших. Користувачі сайту зможуть як придбати собі домашнього улюбленця за умовну плату, яка йтиме на розвиток та підтримку проекту, так і стати волонтером для реалізації власних цікавих проектів для популяризації ідеї.
Автор ідеї – Оксана Ігорівна Селепина.

2. OK Factory Venture Accelerator – 93 голоси
Перший у Львові та західній Україні Венчурний Акселератор для Стартапів.
Автор ідеї – Олександр Орестович Кальонов

3. ЕКОГОСПОДАРСТВО – 79 голосів
Проект передбачаєстворення фермерського господарства, яке базується на трьох ланкахбезвідходного виробництва.цей проект передбачає створення комплексного фермерського господарствана основі вермігосподарства, рибного господарства та аквапоніки.
Автор ідеї – Юрій Олегович Терлецький

4. Lviv cybersport arena – 60 голосів
Цей проект задуманий для молоді. За останні 5 років кіберспорт набув глобального значення і за кількістю прихильників по всьому світу нічим не поступається іншим видам спорту. Lviv cybersport arena це місце, де можна зіграти улюблені комп’ютерні ігри в веселій компанії, подивитися, в прямому ефірі, на великому екрані матчі улюблених команд з різних кіберспортивних дисциплін і просто весело провести час. Також часто проводитимуться ігрові турніри з хорошим призовим фондом. За допомогою цього проекту кіберспорт в Україні розвиватиметься стрімкіше.
Автор ідеї – Ігор Ігорович Бабій

5. Міні холодильник для зберігання їжі тварин – 54 голоси
Цей холодильник поділений на декілька відділів для зберігання в них різного роду їжі. Ним можна буде керувати дистанційно за допомогою смартфона та комп’ютера. Або виставити свої налаштування за частотою подачі їжі, її видом (молоко, каші, м’ясо тощо) та кількістю. Цей прилад знадобиться людям, котрі хочуть тваринку але просто не мають часу, щоб прийти з роботи і її нагодувати. Також він дозволить їхати у відрядження або кількаденну відпустку залишаючи домашнього улюбленця знаючи, що він не буде голодним. Цей прилад здебільшого буде орієнтований на закордоний ринок.
Автор ідеї – Роман Ігорович Яцишин