Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Тисячі львів’ян зібралися у неділю на Хресну Ходу | Громадська Організація — Розвиток Громади

Тисячі львів’ян зібралися у неділю на Хресну Ходу

Порядок та безпеку під час масового дійства разом з працівниками правоохоронних органів забезпечували учасники громадського формування «Розвиток Громади».

У хрестопоклінну неділю львів’яни вийшли на ходу, щоб помолитися за мир та добробут у країні. У дійстві взяли участь священики, викладачі, монахи, військові, депутати, студенти, волонтери, переселенці та мешканці міста. Молитовна хресна хода розпочалася біля Храму св. Архистратига Михаїла і завершилася біля Собору св. Юра.

Під час ходи зачитували цитати митрополита Андрея Шептицького, які, на думку молоді, є чудовим прикладом того, як люди у часи лихоліття мають переносити страждання і зберігати вірність Богові та Батьківщині.Учасники громадського формування «Розвиток Громади» забезпечували порядок на масовому заході, аби кожен з вірян міг почуватися у безпеці. Попередньо до  учасників ГФ звернувся очільник Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області з проханням надати професійну допомогу в охороні громадського порядку на масовому заході.
 

«Ця хода ще раз показала наскільки добрим та мирним є український народ.  У такі моменти, коли українці об'єднуються, наш народ стає сильнішим, а віра в Бога допоможе пережити все лихо, що зрушилося на нашу державу», - поділився один з учасників формування.