Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Майстер на годину» у квітні допомагав самотнім людям | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Майстер на годину» у квітні допомагав самотнім людям

Як і кожного місяця, у квітні майстер мав чимало роботи. Пан Юрій і ремонтував, і встановлював, і замінював різноманітне домашнє приладдя самотнім людям, які самотужки з цим справитись не можуть. А одна бабуся ще й отримала новеньку пральну машинку в подарунок.

 


Здорові, повні сил та енергії молоді люди зазвичай навіть не  замислюються над тим, що поруч з ними живуть люди, які  потребують допомоги.  Дрібні побутові роботи часто стають  справжньою проблемою для літніх львів’ян. А виклик  сантехніка чи іншого майстра сьогодні коштує досить дорого.    Саме для цього існує проект «Майстер на годину», щоб  надавати безкоштовну допомогу тим, хто цього потребує.

 Соціальний проект «Майстер на годину» діє вже близько двох  років. За цей час професійний майстер допоміг сотням львів’ян.  Чи не щодень координатор проекту Тетяна отримує телефонні  дзвінки з проханням допомогти.

 У квітні майстер Юрій зремонтував змішувач у ванній, замінив  витяжку у кухні, поремонтував газову колонку. А ще встановив  пральну машинку, яку подарували активісти ГО самотній Лідії  Олександрівні.


Я щиро дякую вашій організації за такий подарунок. Пральна машинка – це моя давня мрія. Ручне прання забирає у мене багато сил, та й ніякі руки не виперуть краще, аніж автоматизована машина. Крім того, майстер Юрій вже не вперше мене виручає. У домі завжди знайдуться поломки, які приносять безліч незручностей. На жаль, сама я цього зремонтувати не можу, тож майстер мені часто допомагає, - емоційно розповідає пані Лідія

Нагадаємо, що проект «Майстер на годину» працює з 2015 року. Відтоді майстер набуває все більшої популярності й розголосу. Якщо спочатку було кілька дзвінків на місяць, то зараз ця кількість зросла вдвічі. Представники Громадської організації «Розвиток Громади» щодня отримують вдячні відгуки з усіх куточків міста.