Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Львів – безпечне місто?! | Громадська Організація — Розвиток Громади

Львів – безпечне місто?!

У нашій країні зростає кількість терактів, навіть, у далеких від гарячої точки містах нерідко лунають вибухи. Страждає і гине мирне населення.

Сьогодні, у складний для України час львів’яни, як ніхто, повинні показувати приклад організованості і максимальної безпеки. Служба безпеки України фіксує численні спроби терористичних актів, диверсійної роботи. Не так давно у Львівській області група завербованих Росією громадян готувала серію терактів у місті. На щастя, їх викрила і затримала контррозвідка СБУ. Дуже хочеться вірити, що все під контролем, що ворог тут не пройде. Гарантувати безпеку в такий час у Львові, безумовно, дуже складно, але можливо.

 

“Суспільство має стати пильним, повідомляти про підозрілих людей і предмети. Головне не піддаватися паніці ” – зазначив Олександр Дічек, глава організації “Міжнародна антитерористична єдність”.

Ми самі здатні подбати про себе, якщо не втрачатимемо пильності, якщо будемо пам’ятати, що ведеться не звичайна, а гібридна війна. Хоча і на відстані у тисячу кілометрів.

За даними РНБО, із квітня до вересня 2014 року надійшло 702 повідомлення про закладення вибухівки або здійснення терористичних актів: у Києві – 278, Львівській області – 60, Донецькій, Одеській та Харківській – по 45, Запорізькій – 32, Дніпропетровській – 30, Чернігівській – 22.

 

“Велика кількість провокаторів, найманців, диверсантів сьогодні закидається в усі регіони України. Задача всіх наших силових структур захистити кожного українця, знищуючи цю диверсійну небезпеку. Це одне з пріоритетних завдань”, – зазначив Олександр Турчинов.

Беручи до уваги сумний досвід подій, які відбуваються у нашій країні – трагедії, теракти, що спіткали мешканців українських міст, мусимо бути пильними, дбати про власну безпеку та безпеку наших близьких. Громадськість, як і в часи Євромайдану, прагне згуртуватися та охороняти місто самотужки. Для цього утворюються нові громадські формування та підрозділи з патрулювання Львова.