Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Чому міська рада проти громадських формувань? | Громадська Організація — Розвиток Громади

Чому міська рада проти громадських формувань?

У такий непростий для країни час львів’яни прийняли рішення об’єднатися задля охорони правопорядку у рідному Львові.

У зв’язку зі складною ситуацією в країні, 10 грудня 2014 року на установчих зборах громадської організації «Розвиток Громади» було прийняте рішення про створення громадського формування для охорони правопорядку в місті. 17 грудня активісти звернулися до міського голови із заявою про реєстрацію. У центрі надання адміністративних послуг заяву на реєстрацію ГФОГП «Розвиток громади» було зареєстровано та присвоєно номер № 2-23573 від 17.12.2014 року.

Термін на виконання звернення давно пройшов. Чиновники міської ради на чолі з мером повністю проігнорували звернення громадян. Особливо обурливим та цинічним є те, що ще 19 грудня на засіданні Виконавчого комітету було прийняте рішення про реєстрацію ГФОГП «Розвиток громади». Проте це рішення громадським активістам не віддають і громадське формування не реєструють.

Представники «Розвитку Громади» неодноразово зверталися до посадовців міської ради. На запитання: куди поділося рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради від 19.12.2014 року про реєстрацію громадського формування, чиновники не дають відповіді. Вже традиційно вони перенаправляють громадян з кабінету в кабінет. Коли закінчиться таке свавілля? Коли чиновники почнуть виконувати свої прямі обов’язки захищати права громадян.

Зважаючи на складну ситуацію в країні, військові дії, які кожного дня забирають життя українців, така поведінка є зрадницькою та неприпустимою нині. Адже міська рада свідомо перешкоджає тому, аби львів’яни мали додатковий захист й відчували себе у безпеці. Громадські формування з охорони порядку є дієвим інструментом для попередження і припинення порушень прав і свобод громадян, гарантією недоторканності особи, її життя, здоров’я, честі і гідності, а також особистої власності від протиправних посягань. Чому ж міська рада блокує створення громадських формувань?