Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Громадське формування "Розвиток Громади" стоїть на сторожі порядку у Львові | Громадська Організація — Розвиток Громади

Громадське формування "Розвиток Громади" стоїть на сторожі порядку у Львові

Представники ГФ "Розвиток Громади" розповіли про особливості своєї роботи та які новітні засоби вони невдовзі використовуватимуть у своїй роботі.

Учасники громадського формування щоденно патрулюють вулиці Львова, забезпечуючи спокій у місті. Впродовж минулого тижня представники ГФ допомогли вирішити конфлікт мешканців однієї квартири, що виник на побутовому грунті. Також патрульними було не допущено стихійну торгівлю продуктами харчування біля ринку "Добробут". Варто зазначити, що лікарі застерігають мешканців Львова не купувати продукти та готову їжу, яка розміщена переважно на тротуарах поблизу ринків, а на землі, що не допускається за санітарними нормами.

Представники громадського формування "Розвиток Громади" викрили недобросовісного волонтера, який нібито збирав кошти для допомоги учасникам АТО біля пам'ятнику королю Данилу. Однак при перевірці виявилось, що у громадянина не було при собі ніяких дозвільних документів, через що був затриманий до приїзду слідчо-оперативної групи.

Невдовзі учасники громадського формування зможуть користуватися відеореєстраторами. Це дозволить фіксувати правопорушення. Ще однією перевагою відеореєстраторів, як зазначає голова громадського формування, є можливість громадянам здійснювати незалежний контроль за діяльністю ГФ.

Нагадаємо, представники громадського формування "Розвиток Громади" тісно співпрацюють з правоохоронними органами. У компетенції учасників ГФ: виїзд з патрульними на місце скоєння правопорушення, а також затримання злочинців і доставлення їх у райвідділок. 

Номери гарячих ліній громадського формування "Розвиток Громади":

(032) 261 09 10
(063) 016 54 53