Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Розвиток Громади» отримала дозвіл і запрошує львів’ян до співпраці | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Розвиток Громади» отримала дозвіл і запрошує львів’ян до співпраці

Сьогодні активістам видали рішення виконкому міської ради про створення громадського формування для охорони правопорядку у Львові.

ГФ «Розвиток Громади» розпочне свою роботу вже в найближчі кілька днів. З числа охочих вже відібрали близько 50 активістів. Усі вони пройшли спеціальну співбесіду, мають належну фізичну підготовку та знання законодавства України.

У Львівській міській раді з невідомих причин довгий час не видавали ГО «Розвиток громади» рішення виконавчого комітету про реєстрацію громадського формування, яке ухвалили ще 19 грудня. Більше п’ятдесяти днів тому учасники «Розвитку Громади» подали до міської ради звернення, у якому заявили готовність долучитися до роботи правоохоронних органів, щоб у такий нестабільний час, контролювати порядок у місті. І лише сьогодні під тиском громадськості та ЗМІ міська влада задовольнила запит активістів.

Варто зазначити, що народні депутати України Антонищак А.Ф., Маківський Б.М., Мусій О.С. та Добродомов Д.Є. направили депутатські звернення в Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів України, Генеральну прокуратуру України, прокуратуру Львівської області та Львівську обласну адміністрацію. У своїх зверненнях народні обранці просили зобов’язати міського голову м. Львова Садового А.І. та посадових осіб юридичного управління ЛМР негайно видати засновникам ГФОГП «Розвиток Громади» рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради та притягнути винних у затягуванні справи до відповідальності. Громадські активісти щиро вдячні депутатам за підтримку у захисті своїх конституційних прав.
 

«За 10 хвилин до початку пікету до нас зателефонували і сказали, що можемо забрати своє рішення. Тепер ми займатимемося тим, що могли б робити вже понад 50 днів – забезпечуватимемо порядок у місті», – розповів громадський активіст Назар Сенів.


Працівники міськради на чолі з її головою, які блокували рішення виконавчого комітету, повинні нести відповідальність. Через свавілля та безчинство чиновників кожного дня страждають прості львів’яни. Саме тому ми повинні довести справу до кінця й привести винуватців до відповідальності.
 

«Тепер згідно з чинним законодавством ми маємо право забезпечувати правопорядок у місті. До нашого формування може долучитися кожен. Перед тим, він має пройти спеціальну співбесіду з фахівцями», – додав активіст.


Для участі у громадському формуванні «Розвиток Громади» запрошуються громадяни, які мають активну життєву позицію та достатню фізичну підготовку.

Всіх охочих просимо звертатися за телефонами: +38 (032) 235 5503, +38 (063) 016 5453 (крім вихідних та святкових днів); e-mail: rozvytokgromady2015@gmail.com