Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Тренінг-навчання у Німеччині – перший крок до міжнародної співпраці організації | Громадська Організація — Розвиток Громади

Тренінг-навчання у Німеччині – перший крок до міжнародної співпраці організації

Активістка ГО “Розвиток Громади” Марта Козицька, яка є одним із координаторів проекту “Розвиток майбутнього”, взяла участь у міжнародному тренінгу, який був проведений організацією “Arco”, та за підтримки програми “Erasmus +”.

Протягом восьми днів активісти з кількох громадських організацій з різних країн навчалися ефективним інструментам управління, підвищенням професійних навичок роботи у сфері громадської діяльності. “Inercultural tools” – саме таку назву мав тренінг. Тому акцент ставився на вмінні спілкуватися з людьми різних культур, наприклад: пояснення іншомовній людині питання мовою жестів. Також учасники тренінгу обмінювалися досвідом у роботі над власними проектами.
 
“На мою думку, – зауважила Марта, – усі учасники тренінгу залишилися задоволені результатами. Міжнародна співпраця може бути дуже корисною для нашої організації в області обміну досвідом і народження нових перспективних ідей та проектів”.
 

Тренінг пройшов 22-30 листопада у місті Вісбаден в Німеччині. Приїхали учасники з Польщі, Румунії, Франції, Грузії та ін.країн. Метою поїздки якраз і було ознайомлення з роботою, та обмін досвідом іноземних громадських організацій.

Ніка Нікалео