Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Твій майстер на годину: чудово, що є такий соціальний проект! | Громадська Організація — Розвиток Громади

Твій майстер на годину: чудово, що є такий соціальний проект!

Соціальний проект “Твій майстер на годину”», ініційований ГО “Розвиток Громади”, набирає обертів. Щодня диспетчеру телефонують нові люди, щоб розповісти про свої негаразди та запросити майстра допомогти полагодити несправності.

За словами пана Богдана – диспетчера, який координує процес, – окрім дзвінків з проханнями про допомогу трапляються ще й телефонні розмови іншого змісту.

“Це надзвичайно приємно, коли телефонують ті, кому майстер виконав роботу, щоб просто подякувати. Ці особливі люди справді щиро вражені, що про них пам’ятають. Я вирішив занотувати кілька відгуків”, – розповідає п. Богдан.


Ми публікуємо відгуки тих, у кого побував “Твій майстер на годину” з дозволу «авторів».

“Майстер уважний, впевнений і хороший, до справи ставиться відповідально. Я задоволена його роботою”,- Михайлюк Олександр, інвалід 1 групи. Мама Галя, вул. Липинського.

“Скористалися послугами “Твого майстра на годину”. Майстер Андрій приїхав швидко та оперативно. Підходить до своєї роботи з ентузіазмом, я задоволена його роботою. Виконує роботу якісно та дуже старанно”, – Хар Олена, інвалід 1 групи. Вул. В.Великого.

“Акуратний, ввічливий і компетентний майстер. Швидко відремонтував вимикач, все закрутив, за собою прибрав. Чудово, що є такий соціальний проект. Сервісом задоволений в повній мірі”, – Кункевич Роман, інвалід 1 групи. Вул. Лисенка.

“Вдячний за роботу. Майстер добре знає свою справу. Дуже задоволений. Щиро дякую всій команді цієї служби. Удачі вам!” – Богдан Кремса, інвалід 1 групи. Вул. Шевченка.


Нагадаємо, що соціальний проект “Твій майстер на годину” започатковано з метою допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями та самотнім пенсіонерам. Вони можуть зателефонувати до координатора та розповісти, що саме потрібно полагодити чи відремонтувати. Згодом до них приїжджає майстер, аби усунути несправності. Усі потреби, пов’язані з виконанням робіт, забезпечуються завдяки благодійному фонду «Розвиток Громади» р/р 2600130922401, ЄДРПОУ 39479117, МФО 305749.