Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Майстер на годину» цього місяця допоміг дванадцятьом львів’янам | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Майстер на годину» цього місяця допоміг дванадцятьом львів’янам

І у сезон відпусток телефон майстра не мовчить. У липні було 12  звернень про допомогу. Проект започаткували в ГО «Розвиток Громади», щоб допомогти з дрібними побутовими проблемами самотнім пенсіонерам, інвалідам I - II групи та сім’ям загиблих учасників АТО. 

У липні майстер мав чимало різного роду роботи: заміна водяних шлангів, пробивання каналізацій,чистки сифону, заміна прокладок у змішувачах і їх чистка, ремонт газових плит, заміна серцевин у вхідних дверях та інші дрібні хатні справи.
На сьогоднішній день майстер вже має своїх постійних клієнтів і неодноразово приїздить на виклики.

 
 
 
  • Це вже не вперше мені допомагає пан Юрій. Я живу сама і в квартирі не вистачає чоловічої руки, тому часто доводиться просити про допомогу. Дуже вдячна ГО «Розвиток Громади» за такий корисний проект, - поділилась Вікторія Миколаївна
Нагадаємо, що проект «Майстер на годину» активно працює вже з  лютого 2015 року. Відтоді майстер набуває все більшої популярності й розголосу. Якщо спочатку було кілька дзвінків в місяць, то зараз ця кількість зросла вдівічі. «Розвиток Громади» щодня отримує вдячні відгуки з усіх куточків міста.

Майстер працює  на виклик  через ГО «Розвиток Громади». Диспетчер, прийнявши замовлення, проводить коротке опитування: проблема, суть проблеми, терміни виконання, зворотній зв'язок. Тоді орієнтовно оцінює вартість ремонтних робіт та затратну частину матеріалів.


За період роботи соціального проекту майстри допомогли більш, ніж 300 особам. Незначні побутові труднощі, які здатен усунути будь-який здоровий господар, для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів та сімей, які залишились без голови родини можуть стати справжніми проблемами. Саме тому громадська організація запровадила таку соціальну ініціативу.

Усі небайдужі та свідомі громадяни можуть долучатися до такої доброї справи та допомагати тим, хто цього потребує найбільше.