Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
В суботу презентували кращі стартапи конкурсу “Розвиток майбутнього” | Громадська Організація — Розвиток Громади

В суботу презентували кращі стартапи конкурсу “Розвиток майбутнього”

На вихідних в антикафе Communa з успіхом пройшло фінальне представлення бізнес-ідей майбутніх підприємців. Зал був переповнений охочими послухати про нові стартапи, а через велику кількість запитань від гостей презентація затягнулась ще на одну годину.

Стартап, як підйом на гору, – постійний рух вперед, безліч перепон, труднощів, освоєння нових місцин, мінімум часу на перепочинок. Однак, проклавши стежку хоча б до половини вершини, дихати стає легше, а над обрієм починає виднітись омріяний пік.

Учасники проекту “Розвиток майбутнього” тепер стоять за крок до перемоги. Проте фінал конкурсу – це лише середина гори, на яку їм допомагають підійматись організатори, активісти ГО “Розвиток Громади”.

Конкурсанти пройшли нелегкий шлях від зародження ідей до вивчення ринку і створення повноцінних проектів. На трьох різних етапах стартапери презентували свої напрацювання. В суботу, 24 січня, відбулось фінальне представлення бізнес-проектів, відвідати які міг кожен львів’янин.

     

Чотири команди сміливих креативних людей коротко розповіли гостям заходу про свої стартапи. Відбулось жваве обговорення проектів Mobile Payments, Smart Discount, OK Factory Venture Accelerator і «ЕКОГОСПОДАРСТВО».

      

      
 

«Сьогодні ми вийшли на новий рівень. Мене здивувала така зацікавленість публіки до наших стартапів. Навіть не очікував отримати десятки питань. Потішило й те, що присутні в залі ділились власним досвідом», – розповів один з конкурсантів «Розвиток майбутнього» Олександр Кальонов.
 

Нагадаємо, що кілька місяців тому поборотись за головний приз вирішили понад десяток команд, чотири з яких стали фіналістами.
 
“Наша команда з гордістю дивилась на презентації фіналістів. Ми зростали та вчились разом з ними і зараз дуже приємно бачити, з якою впевненістю вони розказують про свої проекти, які ще зовсім недавно були лише ідеями. Нам дуже хотілося б, щоб в майбутньому були реалізовані всі стартапи”, – поділилась одна з координаторів проекту “Розвиток майбутнього” Марта Козицька.

Бажаємо всім командам перемоги й успішної реалізації своїх проектів. Нехай ніякі негаразди не зупинять вас в досягненні своєї мети, а ваші бізнес-ідеї прославлять ваші імена не тільки на теренах України.