Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
6 українських стартапів були представлені інвесторам в Ірландії – історії успіху | Громадська Організація — Розвиток Громади

6 українських стартапів були представлені інвесторам в Ірландії – історії успіху

На щорічному заході Web Summit-2014 вони змагалися за увагу провідних світових венчурних фондів та бізнес-ангелів.

З 4 по 6 листопада в Дубліні (Ірландія) пройшов грандіозний щорічний захід, метою якого є організація зустрічі стартаперів з усього світу з потенційними інвесторами. Зокрема, його відвідують представники великих американських венчурних фондів: Google Ventures, Maven Ventures, Sequoia Capital та інші. На нього поїхали шість українських команд, які пройшли відбір. Вони презентували власні проекти на розсуд інвесторів.
 
“Зацікавленість нашими старпами світових бізнес-ангелів говорить про те, наскільки українська молодь є талановитою та перспективною. Але ми хочремо досягнути того, щоб всі іноваційні ідеї були реалізовані не закордоном, а в межах України й працювали задля її розвитку. Саме в цей критичний для країни час хто як не молоді люди повинні внести свій інтелектуальний внесок у зміцнення держави” – зазначив керівник проекту “Розвиток майбутнього” Назар Сенів.
 

Представляємо шість українських команд, які пройшли відбір для участі в Web Summit-2014, де вони презентували власні проекти й змагалися за право отримати призові місця на пітчах.

izzly
Сервіс був заснований Артемом Норбою та Анатолієм Степанюком і є смарт-альтернативою порталам нерухомості за рахунок використання технологій розпізнавання мови. Партнери вчасно помітили, що люди все частіше стали звертатися до голосових асистентів, таких як Siri або Cortana, для вирішення повсякденних завдань. За схожим принципом працюють логістичні та репетиторські сервіси, напрямок нерухомості виявився вільним. izzly абсолютно не схожий на портали нерухомості. Задля зручності користувачів реклами немає. Брокери й агенти з нерухомості − основні учасники аукціону, який лежить в основі алгоритму izzly. Однак проект стартує на території США.

MacPaw
Проект, можливо, не дуже добре відомий в масштабах України, однак його продуктами нерідко користуються власники комп’ютерів Apple у всьому світі. База користувачів налічує мільйони осіб, у тому числі компанії на зразок Facebook. Утиліта CleanMyMac дозволяє чистити систему Mac OS X, за це задоволення рядові споживачі мають викласти 30 євро.

Publicfast
Платформа сервісу працює всього кілька місяців і пропонує брендам співпрацювати зі знаменитими людьми. Замовник може вибрати соціальну мережу, в якій відомі Інтернет-користувачі будуть робити пости, вибрати категорію інтересів, стать, вік, регіон тощо, після чого система запропонує на вибір лідерів думок. За результатами кампанії надається детальна аналітика.

Ringostat
Цей Інтернет-сервіс дозволяє відстежувати телефонні дзвінки з сайтів і надавати клієнтам послуги віртуальної АТС. Ringostat не просто надає статистику, на які номери на сайті телефонували і скільки разів, але і які розділи відвідували ці користувачі, яким чином вони проводили час на веб-ресурсі. Більше того, віртуальна АТС дозволяє приймати дзвінки безпосередньо з браузера. Передбачено інтеграцію з Google Analytics.

Settle
Програма мобільних платежів Settle стартував в еспресо-барі «Чашка» на початку серпня. Його основний заробіток − транзакційна комісія, яку оплачує мерчант (заклад). Для користувачів сервіс абсолютно безкоштовний. За словами засновника Станіслава Матвієнка, результати роботи в першому закладі перевершили планові в кілька разів. За неповний місяць роботи обіг по мобільних платежах перевищив 20 000 гривень.

Clickky
Засновником мобільної рекламної платформи проекту є Вадим Роговський. Clickky замість звичної моделі CPI (Cost Per Install) пропонує скористатися CPE (Cost Per Engagement) з акцентом на залученні лояльних користувачів додатків. Рекламодавець сам може вибирати межу своєї участі, наприклад, платити за першу покупку всередині програми, заповнення свого профілю, бронювання квитка чи номера в готелі тощо.

Нагадаємо, незабаром ГО “Розвиток Громади” розпочинає конкурс бізнес-стартапів “Розвиток майбутнього”, призовий фонд якого становить 130 тисяч гривень.

За матеріалами: forbes.ua