Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Як вберегтися від кишенькових злодіїв - ГФ "Розвиток Громади" | Громадська Організація — Розвиток Громади

Як вберегтися від кишенькових злодіїв - ГФ "Розвиток Громади"

Учасники громадського формування "Розвиток Громади" дедалі частіше стикаються з випадками кишенькового грабіжництва. Представники ГФ, проаналізувавши інформацію, яку їм розповідали потерпілі, вирішили розповісти, як не стати жертвою кишенькового злодія.

Патрулювання міста Львова учасниками громадського формування відбувається щоденно. Кожного дня порядок забезпечують 50 членів формування. 

Упродовж тижня представники ГФ здійснювали заходи по забезпеченню громадського порядку та недопущення стихійної торгівлі продуктами харчування на території, прилеглій до Галицького ринку. Також учасники формування в рамках операції "Безпритульний" виявили та доставили до Галицького райвідділку раніше судимого безхатченка. 

Представники ГФ здійснювали заходи по забезпеченню громадського порядку під час проведення демонстрації з вимогою скасувати рішення ЛМР № 115 від 10.03.2015 року. Впродовж проведення пікету не сталося жодного випадку з порушення громадського порядку.

На цьому тижні представники ГФ "Розвиток Громади" за викликом прибули на Галицький ринок, де у львів'янина було викрадено мобільний телефон.

 

"Випадків з крадіжками телефонів стало значно більше. Варто бути обережними і не класти мобільний телефон у кишені, що не закриваються, або у сумки, які легко можуть бути відкриті грабіжниками", - повідомив учасник громадського формування.


Представники ГФ "Розвиток Громади", зважаючи на збільшення числа випадків викрадення мобільних телефонів, вирішили дати кілька порад львів'янам, як не стати жертвами грабіжників.

Найпоширенішими місцями "промислу" кишенькових крадіїв є місця великого скупчення людей та міський транспорт. Місце скоєння злочинів міняється в залежності від пори року, проте сценарії викрадення залишаються незмінними. Також варто пам'ятати, що кишенькові злодії діють як поодинці, так і групами з 2-3 осіб. Якщо крадіжка відбувається у транспорті, то жертву вибирають зазвичай ще на зупинці.

5 порад як вберегтися від грабіжників:

1. Готувати гроші за проїзд треба заздалегідь, але не на зупинці чи в громадському транспорті.
2. Варто особливо пильнувати свої речі у людних місцях, особливо, коли зчиняється штовханина.
3. Сумку слід тримати міцно притиснутою до себе під рукою або спереду.
4. Не випускати сумку з поля зору.
5. Не носити мобільний телефон у кишенях верхнього одягу або так, щоб він виглядав.

Дотримуйтеся цих правил і вбережете свої речі від рук злодіїв.