Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Львові стартував соціальний проект “Танець єдності” | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Львові стартував соціальний проект “Танець єдності”

У неділю, 15 лютого, з успіхом пройшло перше заняття танцями, однак набір учасників триватиме ще два тижні.

Громадська організація «Розвиток Громади» започаткувала соціальний проект «Танець єдності» , у якому можуть безкоштовно взяти участь усі охочі діти. Репетиції проводить керівник проекту, фіналістка конкурсу «Танцюють всі» Юліана Дяків. Минулого тижня пройшло перше заняття, яке зібрало близько ста учасників. Багато батьків були присутні на занятті, фотографували малечу, деякі і самі брали участь у репетиції. Зал, де проходять танцювальні курси теплий і просторий. Діти були у захваті від першого заняття, ділилися емоціями й очікували наступної зустрічі.
 
“Перше заняття розпочалося з ознайомчих вправ, які зробили нас справжніми друзями. Я пояснювала, що з цього дня ми є однією командою, і не важливо чи це львівські діти, чи переселенці зі сходу України”, – поділилася учасниця громадської організації Юліана.

Курс хореографії триватиме близько 5 тижнів й закінчиться грандіозним флеш-мобом з назвою “Танець єдності”. Відвідувати заняття можуть всі охочі – школярі, студенти і навіть батьки. Репетиції проходитимуть двічі на тиждень (субота, неділя) о 12:00 у приміщенні спортивного комплексу СКА (вул. Клепарівська, 39).
 
“Як ми всі знаємо, в нашому місті зараз велика кількість переселенців зі східних областей України. У кожній школі знайдеться хоча б одна дитина , яка була змушена переїхати. В кожному вищому навчальному закладі є нові студенти. Не зі своєї вини вони були змушені покинути свої домівки, школи, роботу, та друзів! Тому ми вирішили, що виникла необхідність у соціальному заході, який би зміг об’єднати та познайомити молодь із заходу та сходу за допомогою танцю. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до такої масштабної та позитивної ініціативи. Це є абсолютно безкоштовно та не потребує танцювальних вмінь, усьому цьому ми вас навчимо. Чекаємо всіх охочих та небайдужих!”, – додала керівник проекту “Танець єдності” від ГО «Розвиток Громади».

Додаткова інформація за телефонами: +38 (032) 235 5504; +38 (063) 215 3823.