Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Відбулася зустріч фіналістів проекту “Розвиток майбутнього” | Громадська Організація — Розвиток Громади

Відбулася зустріч фіналістів проекту “Розвиток майбутнього”

Вчора до громадської приймальні завітали автори кращих стартапів конкурсу.

Керівники проекту “Розвиток майбутнього” провели зустріч фіналістів конкурсу стартапів. На ній організатори повідомили про подальшу роботу над проектами, яку майбутні бізнесмени здійснюватимуть з експертами в тій чи іншій сфері. Молоді люди розповіли детальніше про свої проекти та відповіли на запитання журналіста.
 
“Суть нашого проекту у цілісності, тобто у представлені всіх послуг, які надають підприємства та під’єднанні їх до єдиної системи. Стартап вже у розробці, у нас вже є сформована команда, яка ним займається” – поділився автор ідеї платіжних систем Mobile Payments.
 

Наступна зустріч стартаперів відбудеться 5 січня об 11 годині. Для майбутніх підприємців проведуть тренінг по написанню бізнес-планів. Нагадаємо, нещодавно визначили фіналістів конкурсу стартапів “Розвиток майбутнього”. Найбільше голосів зібрав проект Mobile Payments – 1339 вподобань у соціальній мережі Facebook. На другому місці – Smart Discount – 1248 голосів, далі проекти “Міні холодильник для зберігання їжі тварин”, OK Factory Venture Accelerator, “ЕКОГОСПОДАРСТВО”. Згідно з умовами конкурсу, експерти оберуть два ще проекти для участі у фіналі.
 
“Вчорашня зустріч ще раз довела, що ціль, яку ми перед собою ставили, а саме знайти розумну талановиту молодь, досягнута. В України є майбутнє, адже є такі перспективні молоді люди, здатні генерувати ідеї, навіть у складні часи” – розповів керівник проекту Назар Сенів.