Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Майстер на годину» ділиться враженнями від проекту | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Майстер на годину» ділиться враженнями від проекту

Десятки вкручених лампочок, відремонтованих раковин та тумбочок. Вже більше двох років Юрій Палагнюк - «Майстер на годину». За цей період чоловік полагодив безліч несправностей та головне - наживо спілкувався із людьми, яким потрібна елементарна побутова допомога.
 
Яка кількість людей та хто саме звертається до «Майстра на годину» за допомогою?

Щомісяця кількість людей, які потребують нашої допомоги - зростає, а проект «Майстер на годину» набуває все більшої популярності. До прикладу, у липні ми допомогли дев’яти львів’янам. Ремонтували дверцята душової кабіни, ремонтували зливні бачки, замінювали кран-букс на кухні, чистили каналізацію і сифон на кухні. Переконаний: це ті речі, з якими самостійно може справитись будь-який господар, та не старенька бабуся чи людина з особливими потребами.

Як отримати безкоштовну допомогу «Майстра на годину»?

Соціальний проект ГО «Розвитку Громади» - «Майстер на годину» спрямований на допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам. Люди можуть телефонувати нам за номером: (098) 645 6252, (063)016 8279 і ми обов’язково їм допоможемо.

З якими проблемами найчастіше звертаються львівяни?

До нас, в основному, звертаються самотні літні люди, які не в силах самотужки виправити певну неполадку в домі. Буває по допомогу звертаються по декілька раз. Позаяк лише найменша поломка у домі (протікання крану чи ремонт бачка) приносить їм безліч незручностей. А наш проект спрямований саме для того, аби люди жили в комфорті та затишку. Прості громадяни навіть не замислюються над елементарними потребами, з якими щодня, щогодини та навіть щохвилини зіштовхуються люди з особливими потребами. Тому  соціальний проект «Майстер на годину» і надалі робитиме усе можливе, аби покращити їх життя.