Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активістів громадського формування "Розвиток Громади" нагородили грамотами | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активістів громадського формування "Розвиток Громади" нагородили грамотами

В знак подяки за допомогу під час патрулювання вулиць міста та забезпечення безпеки і порядку, правоохоронці Галицького райвідділу відзначили грамотами членів громадського формування «Розвиток Громади».

18 червня в Україні відзначають День дільничого інспектора міліції. В межах цього свята правоохоронці вирішили привітати і членів громадського формування, котрі активно допомагають в  забезпеченні громадського порядку та співпрацюють з міліціонерами, зокрема, з дільничими інспекторами. Вручити грамоти найактивнішим та найдосвідченішим членам ГФ «Розвиток Громади» прибув  начальник  Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області  підполковник міліції Перетятко Ярослав Ярославович.

«Хочу подякувати громадській організації «Розвиток Громади» за таку хорошу ініціативу створення громадського формування з охорони порядку. Особливі слова вдячності хочу виразити хлопцям, які допомагають нашим підрозділам патрулювати вулиці. Ваша допомога  для нас є дуже корисною і потрібною», - відзначив підполковник міліції Перетятко Ярослав Ярославович.


Подяку від правоохоронців отримали Ярослав Війтович, Андрій Виприцьких, Андрій Герус, Петро Кончак, Андрій Гадуп’як, Ігор Писко та Олег Сватко. Хлопців відзначили за активну участь під час здійснення патрульної служби.

«Основне, що нас спонукало приєднатися до громадського формування «Розвиток Громади», це - бажання зробити наше місто безпечнішим, адже всі ми тут живемо, тут ростуть наші діти. Ми розпочали наглядати за громадським порядком у місті з 1 лютого 2015 року. Тож нам дуже приємно, що нашу роботу оцінили», - розповідає керівник штабу ГФ «Розвиток Громади» Анатолій Піцань.