Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Проект «Жіночність без границь» дарує дружнє спілкування | Громадська Організація — Розвиток Громади

Проект «Жіночність без границь» дарує дружнє спілкування

Учасники Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади» організували свято для жінок-візочниць у ресторані «Перлина». Дівчата розслабились у затишній атмосфері ресторану, поговорили та віволіклися від буденних турбот.

Жінки-візочниці фактично, стають заручниками своїх домівок. Через особливі потреби дівчата не можуть кожного дня виходити на вулицю. Жіночі посиденьки дають можливість особливим жінкам поговорити про свої проблеми, «вийти у світ» та відчути себе частиною суспільства.
Ресторан «Перлина» порадував учасниць проекту смачненькими десертами та запашною кавою. 

Ми гарно провели час, отримали гарні враження та емоції. Цей захід дав можливість жінкам відчути себе впевненіше та розкритися. Ми сподіваємось, що наш проект додав краплинку радості у життя цих прекрасних леді. Старатимемось для них і надалі, - розповідає учасниця Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади»


Нагадаємо, проект «Жіночність без границь» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». Учасники ГО влаштовують дівчатам «День краси», жінкам створюють красивий образ: зачіска, макіяж, одяг. Влаштовують фотосесію та святкову вечерю. Активісти спілкуються з учасницями проекту, вивчають  побажання та мрії жінок, а потім намагаються втілити їх в життя.