Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти ГО «Розвиток Громади» організували в Новояворівську сімейне свято | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти ГО «Розвиток Громади» організували в Новояворівську сімейне свято

У неділю, 19 липня, громада міста Новояворівськ мала можливість взяти участь у безкоштовних майстер-класах, організованих активістами громадської організації.

У неділю, в післяобідній час на головній площі Новояворівська було людно та гамірно. Мешканці міста активно брали участь у розвагах, організованих учасниками громадської організації. Найбільшою цікавістю відзначилися наймолодші гості свята, які із задоволенням брали участь у різноманітних майстер-класах. Того дня дітки малювали на асфальті кольоровими крейдами, брали участь у спортивних іграх.  Також активісти «Розвитку Громади» творили діткам патріотичний бодіарт.

З особливим захопленням дітлахи навчалися новим вмінням, а саме опановували основу створення декупажу (техніка декорування різних предметів ) та плетіння кольорових браслетів. Батьки також разом зі своїми дітьми включилися у творчий процес. Сімейне свято в Новояворівську тривало близько трьох годин.

«Проведення таких цікавих майстер-класів у нашому місті є дуже хорошою ініціативою. Сьогоднішня наша прогулянка з дітьми є цікавою і насиченою.  Малюки в захопленні від майстер-класів та ігор, які тут проводяться. Звичайно, батькам дуже приємно, що діти мають можливість безкоштовно цікаво і корисно проводити час. Дуже хочемо, щоб такі заходи проводилися  якомога частіше», - розповідає учасниця свята пані Наталя.


Найближчим часом в Новояворівську розпочне свою роботу осередок ГО «Розвиток Громади», тож подібних заходів у місті побільшає.