Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Яворівський осередок ГО «Розвиток Громади» популяризує здоровий спосіб життя | Громадська Організація — Розвиток Громади

Яворівський осередок ГО «Розвиток Громади» популяризує здоровий спосіб життя

27 жовтня Яворівський осередок ГО організував заняття з пілатесу у рамках проекту «Спортивні дні для жінок». Активісти «Розвитку Громади» переконані, що спортивні заняття необхідні для хорошого самопочуття та гарного вигляду кожній представниці прекрасної половини.

Заняття відбувалися  у спорткомплексі «Старт». Професійний тренер прикладала максимум зусиль, щоб прекрасні яворівчанки отримали насолоду від занять. Основна мета проекту - пропагування здорового способу життя, оздоровлення організму, створення атмосфери для спілкування в колі однодумців, покращення як фізичного, так і психологічного самопочуття жінок.

Фізичні вправи дуже покращують самопочуття. Вже від самого ранку я повна сил та енергії. Темп, який задає заняття, хочеться підтримувати цілий день. Ну і звичайно ж за вправами у нас проходить приємне спілкування з дівчатами. Тож відчуваю лише плюси, - розповідає учасниця заняття Марта


Нагадаємо, Яворівський осередок ГО вже не вперше проводить  спортивні заняття для жінок. Активісти «Розвитку Громади» вже організовували заняття з аеробіки і танців.