Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Відбулася презентація Яворівського осередку громадської організації | Громадська Організація — Розвиток Громади

Відбулася презентація Яворівського осередку громадської організації

Активісти Яворівщини розповіли про свої стратегічні цілі та презентували плани на майбутнє. 

Вчора, 13 серпня відбулася зустріч активістів Новояворівська з львівськими колегами. Під час зустрічі були представлені основні напрямки діяльності яворівського осередку. Оскільки місто знаходиться поблизу найбільшого в Західній Україні військового полігону, пріоритетним напрямком роботи нового осередку стане допомога бійцям АТО. Також активісти планують звернути увагу на екологічні проблеми в регіоні та намагатимуться їх усунути.

 «Розвиток Громади» в Новояворівську та районі продовжуватиме виконання завдань львівських активістів. Зокрема, займатиметься розвитком молоді та спорту, поширюватиме українські культуру та мистецтво. У планах -  плідна співпраця з місцевими підприємцями. Команда «Розвитку Громади» вже реалізувала кілька потрібних соціальних ініціатив у місті. Серед них допомога у проведенні наймасштабнішого свята у місті – «Молода Галичина 2015» та організація справжнього свята для сімей міста з цікавими майстер-класами.

Варто зазначити, що 24 серпня планується відкриття осередку громадської організації «Розвиток Громади» в Яворівському районі.