Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти Яворівського осередку проводять відкриті уроки | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти Яворівського осередку проводять відкриті уроки

23 вересня в рамках проекту «Профорієнтація в школах». Для учнів 11 класу Новояворівської загальноосвітньої школи №2 запросили лікаря-невропатолога Новояворівської районної лікарні.

На цьому уроці висококваліфікований фахівець розповідав школярам про важливість та актуальність своєї професії. Діти із задоволенням слухали виступ лікаря, задавали безліч запитань, чим поглиблювали свої знання щодо особливостей та переваг професії. 
  • Робота пов'язана з постійним спілкуванням з хворими людьми, що перенесли інсульти, операції, важкі травми, лежачими хворими, літніми людьми. Робота в стаціонарах включає обов'язкові нічні чергування. Необхідно стежити за новинами фармацевтичного ринку, дослідженнями в цій області, щоб розбиратися в лікарських засобах і призначати ефективне лікування, - коментує дитячий невролог Вікторія Негруб
                                                                               
Учасники Яворівського осередку ГО хочуть допомогти школярам у виборі  майбутнього фаху на основі отриманої інформації та особистих здібностей. Саме тому зовсім незабаром відбудуться наступні відкриті уроки із залученням представників різних професій.