Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Благодійна допомога дітям із малозабезпечених сімей у Новояворівську від громадівців | Громадська Організація — Розвиток Громади

Благодійна допомога дітям із малозабезпечених сімей у Новояворівську від громадівців

Активісти ГО «Розвиток Громади» під час дитячого свята провели збір коштів на закупівлю канцтоварів для школярів із малозабезпечених родин. 

В останню неділю літа активісти осередку «Розвиток Громади», який функціонує в м. Новояворівськ, організували свято для дітей. Місцеві малюки разом з батьками мали можливість подивитися патріотичні мультики, а також написати свої мрії та побажання на тлі карти України. В цей час активісти місцевого осередку роздавали печиво та збирали кошти на канцелярські приладдя для дітей з малозабезпечених сімей. Гроші, зібрані під час благодійної акції, активісти використали за призначенням і принесли закуплені зошити та канцелярські  прилади  малозабезпеченим учням загальноосвітньої школи №3 м. Новояворівська. 

Допомагати і підтримувати тих, хто цього потребує - одне із найважливіших завдань, які ставлять перед собою члени громадської організації «Розвиток Громади». Особливої уваги заслуговують діти з малозабезпечених сімей, які через  фінансові труднощі можуть бути позбавлені найнеобхідніших речей.  Перебуваючи у школі, активісти поспілкувалися з керівництвом навчального закладу щодо подальшої підтримки школярів із малозабезпечених сімей. З питанням подальшого співробітництва в цьому напрямі вони зустрілися також з керівництвом Новояворівської загальноосвітньої школи №2.