Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
День серця у Новояворівську | Громадська Організація — Розвиток Громади

День серця у Новояворівську

До Всесвітнього дня серця активісти Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади»  провели акцію. Волонтери разом з дітьми вирізали сердечка як символ здорового серця та прикрашали ними дерево на центральній площі міста.

Захід провели у нещодавно відкритому «Кутку добра» Новояворівської районної лікарні № 1. Активісти провели пізнавальну розмову про важливість органу та про те, як важливо його оберігати і вести здоровий спосіб життя.

У рамках цього ж заходу громадівці провели акцію «Здорове серце». Разом з дітками вирізали сердечка та прикрасили ними дерево. Таким чином учасники ГО прагнули привернути увагу громадськості до проблем та захворювань серця. Наголошували на величезній ролі, яку відіграє орган у людському організмі.

Цією акцією ми хотіли донести людям думку про те, як важливо берегти здоров’я та проводити профілактику серцевих захворювань. До дійства ми залучили дітей, малеча сумлінно допомагала нам вирізати сердечка. При такому цікавому занятті ми розповідали їм про людське серце, - коментує активістка  Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади».


Нагадаємо, нещодавно Яворівський осередок ГО «Розвиток Громади» провів акцію до Дня без автомобілів. Активісти закликали відмовитись від їзди на машинах та звернути увагу невтішну  екологічну ситуацію у світі.