Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
День краси відбувся у Новояворівську | Громадська Організація — Розвиток Громади

День краси відбувся у Новояворівську

11 грудня учасники Яворівського осередку провели день краси для Коритко Любові в рамках проекту "Жіночність без границь". Після створення образу, було проведено фотосесію і відбулася душевна розмова за чашечкою чаю.

Громадська організація «Розвиток Громади» тривалий час допомагає людям з особливими потребами. Для жінок, які пересуваються у інвалідних візках розробили і реалізували соціальний проект «Жіночність без границь». В різних містах України в рамках цього проекту організовують свято краси для особливих  жінок.

Основне завдання проекту, кажуть організатори, розкрити жіночність кожної з учасниць проекту, показати, що вони красиві і чарівні панянки, подарувати їм ту увагу, на яку вони заслуговують.

Учасники Яворівського осередку подарували особливій жінці Коритко Любові День краси. Жінці створили чудовий образ за допомогою професійного візажиста, а також організували фотосесію.

«Жіночність без границь» - унікальний проект нашої організації. В цей особливий день ми намагалися усіма силами викликати чарівну посмішку нашої учасниці. Кожна жінка, думаю, щаслива, коли відчуває себе красивою. Сам це ми намагалися подарувати Любові – мить щастя і радості. Думаю нам це вдалося, - каже Віталій, активіст Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади»


Нагадаємо,  проект «Жіночність без границь» розширено: тепер окрім днів краси активісти працюють в напрямку працевлаштування, навчання та втілення заповітних бажань жінок з особливими потребами.

Усіх небайдужих меценатів, які хочуть підтримати проект, запрошують звертатися в ГО «Розвиток Громади»  у соцмережах чи на офіційному сайті.