Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Маленьким новояворівчанам у таборі «Moves&Skills» влаштували день традицій | Громадська Організація — Розвиток Громади

Маленьким новояворівчанам у таборі «Moves&Skills» влаштували день традицій

У передостанній день табору «Moves&Skills» дітки поглиблювали знання українських традицій та культури. Також організатори влаштували для дітвори фотосесію у вишиванках.

У суботу, 9 липня, юні учасники табору «Moves&Skills» дізнавалися більше про своє коріння. Організатори  розповідали дітям про українські свята, їх значення для кожного з нас та важливість їх святкування. Малеча отримала багато корисної інформації та задоволення. Також дітям влаштували фотосесію у вишиванках. Одна з найцікавіших справ того дня – створення молитвенничків своїми руками. Дітки дуже відповідально підійшли до цієї справи, вкладаючи в неї душу і позитивні емоції.

«Дуже важливо прищеплювати дітям у такому віці любов до українських традицій. Таким чином будемо виховувати справжніх патріотів. Важливо не лише розказувати,  що і коли ми святкуємо, а й пояснити, чому ми це робимо, і яка історія цих традицій та свят», – розповідають  організатори табору.


Кожного дня, окрім цікавої та насиченої програми, діти вивчають у таборі англійську мову.

Нагадаємо,  що проект «Літні канікули з «Moves&Skills»» реалізовують на грантові кошти від благодійної організації «Львівська освітня фундація».