Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти Яворівського осередку ГО продовжують прививати людям любов до спорту | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти Яворівського осередку ГО продовжують прививати людям любов до спорту

У рамках проекту «Розвиток молоді та спорту» 13 серпня, до Дня фізкультурника, Яворівський осередок «Розвитку Громади» провів заняття з танців для дітей.

Заняття відбулося у спорткомплексі «Старт». Волонтери ГО запросили тренера з контемпу, щоб урок танців приніс учасникам максимум задоволення, користі та пройшов на високому професійному рівні.

Від заняття діти отримали багато задоволення. Дехто з учасників вирішив і надалі пов’язати своє життя з танцями та ходити на танцювальні курси, адже стільки позитивних емоцій і заряду енергії на цілий день не отримували від жодного іншого заняття. Діячі ГО радо стараються для мешканців міста, популяризують здоровий спосіб життя та намагаються прививати любов дітям до спорту.

Я прийшла на заняття бо давно хотіла спробувати себе у ролі танцівниці. Та завжди не вистачало то часу, то ентузіазму, то грошей. Тепер знаю, що танці – це моє і я таки хочу ними займатися. – розповідає учасниця проекту Оленка

Нагадаємо, Яворівський осередок ГО «Розвиток Громади» постійно популяризує спорт, активісти провели уже 2 заняття у рамках проекту «Спортивні дні для жінок».