Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Правовий театр «У країні порядку та права» у Івано-Франківську | Громадська Організація — Розвиток Громади

Правовий театр «У країні порядку та права» у Івано-Франківську

1 грудня в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей в рамках програми «ПОЛІС» (Поліція і Спільнота) відбувся Правовий театр «У країні порядку та права» для учнів 6-х класів школи №5.

Програма «ПОЛІС» має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.
 
Правовий театр – це моделювання певної складної ситуації, яка може трапитися з кожним. Під час такої гри учасники навчаються як правильно поводитися в таких ситуаціях, як спілкуватися з патрульними та, передусім, як не потрапляти в подібні ситуації та бути відповідальним громадянином. Важливим є те, що усі ролі, включно з правопорушниками та патрульними, грають звичайні люди, таким чином, ситуація розглядається з усіх боків.

Заздалегідь підготовлені «актори» вдало увійшли в образи запропонованих їм персонажів і дуже цікаво та артистично відіграли такі ситуації як «меломан» та «у магазині».
В рольовій грі «меломан» герої змоделювали поведінку молодої розлюченої мами з дитиною, яка викликає поліцію, щоб вгамувати шумних сусідів.

В наступній сценці діти імітували крадіжку в супермаркеті.
Ролі чудово зіграли вихованці декламаторського гуртка «Істина» МЦЮДТ. На заході були присутні юристи та представники ГО «Розвиток Громади», які брали участь у обговоренні ролей та дали свою правову оцінку діям.
Після закінчення сценки діти обговорювали ситуації та ролі. Висловили свою думку та враження і самі «актори», а працівник поліції Таміла Кульпа проаналізувала ситуації та дії «псевдо поліцейських».