Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
3 дні у Карпатах для дітей з реабілітаційного центру | Громадська Організація — Розвиток Громади

3 дні у Карпатах для дітей з реабілітаційного центру

У рамках проекту «Допоможи Ближньому» активісти ГО «Розвиток Громади» влаштували для вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відпочинок у смт. Верховина у комплексі «Горицвіт».
 
Напередодні дня Святого Миколая діти шкільного віку побували на відпочинку в горах, в зимовій казці на базі відпочинку «Горицвіт». Там хлопці та дівчата не скучали і насолоджувались гірським повітрям, а також готували справжній український борщ. Діти виготовляли сніговика з одноразового посуду. Дітлахи весело та цікаво провели час, відволіклися від буденних турбот та відпочили душею і тілом.
                                                                 
В кінці поїздки активісти ГО вручили учасникам проекту солодкі подарунки і мандарини від партнерів.

На жаль, для деяких діток мрії залишаються лише мріями, які розбиваються об жорстоку реальність, об стіни дитячих будинків, інтернатів. Саме тому дуже важливо підтримати їх і, нехай навіть на мить, подарувати їм казку. Ми дякуємо усім партнерам, які долучилися до здійснення проекту і сподіваємось, що добро повернеться до Вас сторицею, - розповідає активіст Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади» Андрій

                  

ГО «Розвиток Громади» дякує усім, хто долучився до здійснення проекту: ФОП Михайлюк М.В., ТОВ «Захід Посуд», ФОП Шатковський Олександр Іванович, фітнес-студія «Адам і Єва», ТОВ «БК Цитадель»