Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
В Івано-Франківському науковому містечку відбулось цікаве дійство для дітей | Громадська Організація — Розвиток Громади

В Івано-Франківському науковому містечку відбулось цікаве дійство для дітей

Сьогодні 30.09.2016 року, в рамках проекту «Допоможи ближньому» Івано-Франківський осередок ГО «Розвиток Громади» спільно з ГО «Бюро розвитку інновацій та технологій»  розповідали дітям про альтернативні джерела енергії. Малеча самотужки випробовувала пристрої, що є у науковому містечку.Захід відбувся на базі наукового містечка «Нова енергія». Проводили дійство діткам з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Лекція про альтернативні джерела енергії дуже сподобалась дітям, адже розказували її у доступному для розуміння стилі. Малюки власноруч спробували видобувати енергію, побували у віртуальній реальності, створили власний ландшафт.


У цьому містечку дуже цікаво. Усі ці прилади хочеться спробувати на дотик, а ще краще покористуватися ними. А ще нам розказували про енергію і звідки вона береться, - каже учасниця заходу Христинка


Нагадаємо, наукове містечко – розважально-навчальне місце, де молодь різного віку зможе долучитись до науки через наочне та інтерактивне навчання, а ще експерименти.  Тут можна ознайомитись із наукою та технологіями про енергію в дії. Організатори прагнуть показати молодим людям роль енергії в житті людини на різних рівнях – від побуту до глобальних процесів людства.