Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
В Івано-Франківську діткам проводили майстер-клас виготовлення hand made дрібничок | Громадська Організація — Розвиток Громади

В Івано-Франківську діткам проводили майстер-клас виготовлення hand made дрібничок

27 жовтня активісти Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Допоможи ближньому» провели майстер-клас вихованцям Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Малюки своїми руками виготовляли приємні дрібнички, які додадуть будь-якому приміщенню новорічного колориту.

Дітки проявили  свою творчість, креативність, а ще терпеливість, адже на перший погляд не клопітка робота потребує чималих зусиль та часу. Робота над маленькими дрібничками дуже корисна для кожного. Вона тренує увагу, розвиває вміння сконцентруватись на певні справі, а також, у спокійній атмосфері, дозволяє діткам розслабитись і отримати задоволення від того, що вони роблять.

Дітлахи ліпили снігові кульки. Малеча використовувала такі елементарні підручні засоби як повітряні кульки, нитки, клей. Трішки старань і...  все готово.

 Кожен з Вас, я більш ніж впевнена, у ці холодні та дощові дні задумається над тим, де та з ким буде зустрічати Новий Рік, як надати своїй оселі святкового новорічного колориту та які hand-made дрібнички допоможуть нам втілити в життя усі наші задуми. Адже скільки всього цікавого можна виготовити власноруч! Головне – бажання. Ці діти справжні майстри, мені було дуже приємно навчати їх тонкощам hand made, а ще просто поспілкуватись, - каже активістка Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади»

Нагадаємо, соціальний проект «Допоможи Ближньому»  ГО «Розвиток Громади» здійснює у багатьох містах України. Проект  спрямований на допомогу людям з особливими потребами, пенсіонерам, соціально-незахищеним верствам населення та ін..