Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти допомогли відновити чотири інфузомати | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти допомогли відновити чотири інфузомати

У рамках проекту «Виконай бажання важкохворої дитини» активісти Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади» за сприяння меценатів та небайдужих людей відновили інфузомат та передали постільну білизну для діток, що проходять лікування у Івано-Франківській обласній дитячій лікарні.

За 2016 рік активісти спільно з меценатами спромоглись відновити 4 інфузомати. Коли активісти повертали уже справний інфузомат, старша медсестра Наталія попросила про допомогу у відновленні ще одного апарата. Однак, не вистачає запчастин для ремонту.

Інфузомат - це контрольований електронікою інфузійний насос для інтенсивної терапії та анестезії. Особлива точність цих приладів робить процедуру безпечною. Вартість одного інфузомата – 20-25тисяч гривень. Ці апарати працюють цілодобово та одночасно їх потрібно близько 15-20 дітям.

На жаль, кількість онкологічних захворювань серед дітей з кожним роком набирає все більших та більших обертів. Лікування дітей потребує шаленої матеріальної та моральної підтримки з боку небайдужих людей, адже у більшості випадків витрати на лікування є не підйомними для рідних, а також рідко українські клініки можуть забезпечити усі стадії лікування недуги. Фінансування з боку держави є недостатнім для придбання обладнання, тому дуже активісти осередку просять розуміння та підтримки усіх небайдужих.

Кошти можна перерахувати на рахунок Благодійного фонду «Розвиток Громади» з призначенням платежу: «для Івано-Франківської ОДКЛ». Рахунок 2600130922401 ЄДРПОУ 39479117 МФО 305749
Або гроші можна безпосередньо передати у онкогематологічне відділення ОДКЛ м. Івано-Франківськ.