Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти Івано-Франківського осередку ГО розкрили дітям тонкощі професії юриста | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти Івано-Франківського осередку ГО розкрили дітям тонкощі професії юриста

У рамках проекту «Профорієнтація в школах» учасники ГО «Розвиток Громади» провели урок у ЗОШ №3 учням 11 класу. Активісти розповідали про особливості професії юриста.

Захід провели до Дня юриста. Такі заняття учасники ГО не вперше проводять у львівських школах. У рамках проекту «Профорієнтація в школах» старшокласникам розповідають про тонкощі та особливості різноманітних професій. Таким чином, діти отримують повну інформацію про професії, яка допомагає їм в майбутньому знайти своє місце у суспільстві.
Цього разу дітям спершу розповіли хто такий громадський активіст та на рівні діалогу поспілкувалися про особливості та різнобічності перспектив професії юриста. Активісти поінформували чого слід очікувати від роботи у сфері юриспруденці.


«Наступного року я планую вступати в університет на юридичний факультет. Я ще давніше визначився з майбутньою професією і сьогоднішній урок тільки підтвердив мої сподівання та побоювання. Я знаю, що це не легка праця, проте я з цим справлюсь», -  каже Володимир, учень 11 класу


Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади» постійно проводить уроки у школах Львівщини  у рамках «Профорієнтації в школах».  Активісти вже відкрили для учнів чимало таємниць різних професій.