Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Проект «Виконай бажання тяжкохворої дитини» запрацював у Івано-Франківську | Громадська Організація — Розвиток Громади

Проект «Виконай бажання тяжкохворої дитини» запрацював у Івано-Франківську

У рамках проекту ГО «Розвиток Громади» «Виконай бажання тяжкохворої дитини» 13 вересня в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні виконали бажання  Марійки. Дівчинці подарували омріяний планшет та квіти.

Марійка давно мріяла про планшет. Спілкуватися з друзями, переглядати улюблені передачі та мультфільми, читати книжки – все це для юної панянки було лише мрією. Тепер же, за допомогою нового гаджета, дівчинка буде проводити з користю вільний час. Бажання Марійки виконали за підтримки меценатів флористичної  майстерні "Лантана".

Так приємно дарувати дитині мрію, бачити в її очах радість. Заради таких моментів варто старатися. Марійка – чудова дівчинка і вона заслуговує мати те, чого хоче. Сподіваюся, що подарунок позитивно вплине на її самопочуття, - коментує учасник Івано-Франківського філіалу ГО «Розвиток Громади» Олександр.


Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади» запустила соціальний проект «Виконай бажання тяжкохворої дитини». В рамках проекту активісти втілюють в реальність мрії та бажання хворих діточок.