Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Івано-Франківський осередок «Розвитку Громади» співпрацюватиме з «Науковим містечком «Нова Енергія» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Івано-Франківський осередок «Розвитку Громади» співпрацюватиме з «Науковим містечком «Нова Енергія»

Сьогодні, 21 вересня, в Івано-Франківську відбулась презентація «Наукового містечка «Нова Енергія». Активісти ГО взяли участь у заході та провели перемовини. Тепер, у рамках проекту  «Розвитку Громади» «Профорієнтація», для малозабезпечений дітей проводитимуть спільні тематичні заняття.


Проект «Наукове містечко «Нова енергія» започаткувала ГО «Бюро розвитку, інновації та технології». Наукове містечко знаходиться в інноваційно-виставковому комплексі ІФНТУНГ у м. Івано-Франківську на вул. Карпатській,15.

Наукове містечко – розважально-навчальне місце, де молодь різного віку зможе долучитись до науки через наочне та інтерактивне навчання, а ще експерименти.  Тут можна ознайомитись із наукою та технологіями про енергію в дії. Організатори прагнуть показати молодим людям роль енергії в житті людини на різних рівнях – від побуту до глобальних процесів людства.

В «Новій енергії» проводитимуть тематичні заняття для дітей про альтернативні джерела енергії та енергозаощадження. На заняття запрошують дітей віком від 5 років. Проект стартує 31 жовтня, записатися у групу можна на сторінці наукового містечка у Facebook.

Активісти ГО «Розвиток Громади» долучаються до проекту. В рамках договору про співпрацю  з організаторами наукового містечка для діток з малозабезпечених сімей проводитимуть спільні тематичні заняття.