Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
ГО «Розвиток Громади» тепер і у Івано-Франківську | Громадська Організація — Розвиток Громади

ГО «Розвиток Громади» тепер і у Івано-Франківську

Сьогодні, 2 серпня, в Івано-Франківську презентували Івано-Франківський обласний осередок ГО «Розвиток Громади» та Всеукраїнський проект «Виконай бажання тяжкохворої дитини».
 
Основним напрямом роботи організації «Розвиток Громади» є юридична підтримка незахищених верств населення. Так, у Івано-Франківську юридичні послуги надаватимуть троє юристів. Також планують проводити соціальні та спортивні акції та допомагати сім’ям учасників АТО.

Обласний осередок організації створили в рамках розвитку західноукраїнської мережі.

-          ГО «Розвиток Громади» – це команда однодумців, котрих поєднує спільна система цінностей, в її основі лежать християнські та проєвропейські правила життя такі, як: взаємоповага, довіра, відкритість та чесність. Для нас найбільшою цінністю є людина та її права. Наша громадська організація завжди допоможе відстояти інтереси громадянина в рамках чинного законодавства», – розповів керівник з розвиту осередків «Розвиток громади» Юрій Татомир.

  


Активісти вже мають досвід роботи в Івано-Франківську. Громадська ініціатива відома франківцям акціями для жінок з інвалідністю "Жіночність без границь” та “Такі різні такі рівні”, які пройшли минулого року. На цьому вирішили не зупинятись, тому й розпочав свою роботу обласний осередок на Прикарпатті, Андрій Палько, голова Івано-Франківського обласного осередку ГО "Розвиток Громади", наголосив, що є багато напрямків в роботі, які потрібно реалізовувати та чимало людей, які потребують допомоги.
 Наразі організація взялась за реалізацію соціального проекту «Виконай бажання тяжкохворої дитини». Керівник напрямку по реалізації проектів Олександр Романов розповідає, що ідею запозичили з іноземного досвіду акції «Make a wish».
В рамках проекту активісти планують втілювати в реальність мрії та бажання хворої дітвори.

-          Ми переконані, що немає таких мрії, які не можна не реалізувати. Окрім того, досвід показує, що подібні акції добре впливають на самопочуття та здоров’я дітей, – каже Олександр.


За місяць активісти планують налагодити комунікацію з хворими в дитячій лікарні та співпрацювати і з іншими лікувальними закладами міста.

Фінансуватиметься проект з коштів благодійного фонду та благодійних внесків.

Результат, який активісти бачать, це «один крок до одужання дитини». «Немає такої мрії, яку не можна реалізувати», – наголошують вони.