Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Івано-Франківську кошти з Фестивалю пива дадуть на програму «Виконай бажання тяжкохворої дитини» | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Івано-Франківську кошти з Фестивалю пива дадуть на програму «Виконай бажання тяжкохворої дитини»

26 серпня в Івано-Франківську відбувся фестиваль крафтового пива. Частину коштів організатори передали ГО «Розвиток Громади» для здійснення проекту «Виконай бажання тяжкохворої дитини» .

«Hoppy fest», так називається фестиваль, -  перший в Україні міжнародний фестиваль крафтового пива. Участь у заході взяли 28 пивоварень з України, Німеччини, Бельгії, Чехії та Угорщини. Івано-Франківськ представила одна із крафтових пивоварень міста. Відвідувачі куштували сирні та м’ясні закуски і, звичайно ж, пиво.  

Вхід на пивний фестиваль був безкоштовним. Скуштувати головний напій заходу могли тільки особи, які досягли повноліття та придбали фірмовий бокал. Купивши келих, гості отримували право 1 раз безкоштовно наповнити його пивом, вибравши навмання квиток із назвою пивоварні.

Фестиваль крафтового пива долучився до проекту «Виконай бажання тяжкохворої дитини», який здійснює Івано-Франківський осередок ГО «Розвиток громади». Від кожного купленого фірмового бокалу фестивалю 3 гривні піде на допомогу тяжкохворим дітям в обласній дитячій лікарні.