Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
В Івано-Франківську дітки переглянули український мультик «Микита Кожум’яка» | Громадська Організація — Розвиток Громади

В Івано-Франківську дітки переглянули український мультик «Микита Кожум’яка»

Активісти Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади» організували малечі з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей приємне проведеня часу. Діти переглядали мультфільм «Микита Кожумяка».


У кінотеатрі «Космос» маленькі вихованці із задоволенням та бурхливими емоціями спостерігали за історією Микити Кожум’яки. Колись Кирило Кожум'яка, батько Микити, переміг страшного змія. 12-річний головний герой про такий подвиг може тільки мріяти. На жаль, хлопчик не успадкував від батька ні його комплекції, ні його сили. Але хоробрості та цілеспрямованості юнакові з верхом вистачає, щоб урятувати свою землю від нової біди. Микита вирушив у таємничий ліс. І хоча на початку шляху єдиним його помічником та другом було теля Чубик, на кінець подорожі в нього з'явиться багато вірних друзів.

Як приємно чути дзвінкий дитячий сміх, бачити радість у їх щирому погляді, адже як мало потрібно дитині, щоб відчути себе щасливою та потрібною. Маленькі принцеси та юні лицарі, які ж вони усі милі та хороші. Хоча насправді кожен з них пережив чимало труднощів, в той час , як їхні ровесники кожного дня засинають у обіймах матусі та татуся. Малеча кожного дня живе з надією на те, що завтра прийдуть їхні рідні і заберуть додому. Сьогодні ми подарували цим діткам основне, що зараз їм потрібно – увагу та тепло, - розповідають активісти Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади»

Учасники ГО висловлюють подяку кінотеатру «Космос», який подарував діткам шматочок щастя і дав їм можливість відчути, що вони потрібні.

Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади» постійно влаштовує діткам із сиротинців сеанси мультфільмів. Нещодавно малята з Дитячого будинку №1 подивились мультик "Лелеки".