У Львові волонтери таємно звели закохану пару на інвалідних візках (ВІДЕО).

У четвер, 8 листопада, представники ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду організували неочікуване романтичне побачення для двох закоханих з особливими потребами.
 


Ще у жовтні коли ГО «Розвиток Громади» з волонтерською допомогою навідали вихованок Буківського дитячого будинку-інтернату (Старосамбірському р-н.), Ми дізнались про цю неймовірну історію. Вона – дівчина на візку з ім’ям Таня з єдиного на Львівщині інтернату для жінок, він – Андрійко, хлопець на візку з Роздільського інтернату для чоловіків. Здавалось би - їх розділяють декілька десятків кілометрів та різні заклади для неповносправних. Однак доля звела пару закоханих вже давно, на концерті відомої співачки Оксани Мухи, куди їх запросили організатори. Та, на жаль, з того часу Таня та Андрій лише переписуються, адже не мають змоги знову зустрітись. Ми вирішили виправити цю несправедливість та організували закоханим на інвалідних візках неочікувану романтичну зустріч.
 
Андрію та Тані розповіли, що веземо їх до Львова на виставку картин. Добирались вони до міста Лева на різних автомобілях. Згодом у кожного був свій «бюті час» у салонах краси - закоханих чепурили. Андрій, як справжній мужчина, перший прибув у ресторан та чекав свою кохану із великим букетом квітів, хоча не розумів чому він тут, а не на виставці. Але коли прибула Таня усі питання відійшли на другий план – вони все-таки знову зустрілись…
 

 
Щиро дякуємо власникам ресторану в готелі «Atlas Deluxe Hotel» за організацію святкового обіду, магазину «Фолк Мода» за чудові вишиванки в подарунок, салонам краси «Маска» та Модна ЛініяСпортивному клубу "LEGION" за допомогу у супроводі, «Стрийському Ринку» за прекрасні квіти, а також усіх-усіх небайдужих людей, які відгукнулись і подарували світлу казку для закоханих.