У Брюховичах втретє завершився унікальний табір для дітей з інвалідністю (ФОТО)

З 5 серпня і впродовж двох тижнів у НРЦ Св. Миколая, що у Брюховичах, третій рік поспіль працює оздоровчий інклюзивний тренінговий табір для дітей з інвалідністю - «Планета мрій». Його мета – реабілітація та розвиток малечі шкільного віку з особливими потребами. Організувати щоденне дозвілля та атракції для учасників табору третій рік поспіль взялись представники ГО «Розвиток Громади».

 

Цьогоріч представники ГО «Розвиток Громади» організували для дітлахів офіційне відкриття та закриття табору із популярним дуетом ведучих «ВлаТар». А ще протягом двох тижнів постійно наповнювали програму заходами: наукове шоу від аніматорів мережі «Дитяча Планета Львів», поїздка у ведмежий притулок «Домажир», лекція для батьків від отця Івана Гарата – «духовне виховання дітей», а також різноманітні майстер-класи та повчальні атракції.

У таборі діти знаходилися цілодобово під наглядом професійних вихователів, громадських активістів та психологів. Все заради того, аби вони отримали максимальні умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку, а ще реабілітації та оздоровлення.

Щиро дякуємо усім, хто долучається до наших соціальних та благодійних проектів. #Творимо_добро_разом!

Фото з відкриття Олени Черніньки за посиланням