Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш

       Програма наставництва «Старший Брат» для дітей героїв АТО створена для підтримки хлопчиків та дівчаток, чий батько загинув під час війни на Сході України. З вересня 2014 року проект об’єднує велику кількість наставників зі всієї України, які можуть і хочуть приділяти свій вільний час дитині героя. Дозвілля з молодшим братом чи сестричкою такі люди планують самі: разом виконують домашнє завдання, мандрують Україною, відвідують арт-центри, займаються плаванням, ходять у театр, цирк, дивляться кіно. Головне завдання - систематично створювати позитивну атмосферу навколо дитини й стати для неї справжнім другом.


 
       Учасники ГО «Розвиток Громади» за сприяння однойменного благодійного фонду не залишились осторонь від цієї гарної ідеї та долучились до програми наставництва «Старший Брат». Олена Чернінька зустрічається із своїм молодшим товаришем Віталіком Коренівським вже майже рік. Під час таких зустрічей хлопчик вивчає мистецтво фотографії та відеозйомки.


 
       У цю неділю було вирішено відвідати майстер клас із приготування смаколиків у ресторані здорового харчування «Смаколик», на якому хлопчик навчився готувати сирники та бургери. Не забув Віталік і про свій і фотоапарат. І під кінець майстер класу на Олену також чекав сюрприз – індивідуальна фотосесія від Віталіка Коренівського, адже гармонію всесвіту ніхто не відміняв: чим більше віддаєш, тим більше отримуєш.