У Львові волонтери організували святковий концерт для мешканців геріатричного пансіонату

Вчора, 17 січня, ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду, презентувала благодійну святкову шоу-програму з концертом, вікторинами та частуванням смаколиками самотніх людей похилого віку.

Вже традиційно у Різдвяна свята наші активісти дарують тепло та гарний настрій для стареньких людей у міському геріатричному пансіонаті. Цьогоріч самотнім бабусям та дідусям співали юні вокалістки «Анастель» та «Роніка», виконавець власних пісень Ольга Багдай. Також для бажаючих, Віра Олеш провела майстер-клас з українського традиційного хусткування. А генераторами хорошого настрою стали наші постійні друзі дует «ВлаТар». А ще професійний фотохудожник Олена Чернінька зробила для людей похилого віку красиві портретні світлини, які згодом їм подаруємо.

«На завершення свята ми почастували стареньких смаколиками та передали у їх бібліотеку художню літературу, яку безкоштовно надав Департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Бажаємо мешканцям геріатричного пансіонату міцного здоров’я та плануємо вже новий візит», - розповів керівник соціального відділу Андрій Федуняк.


Щиро дякуємо усім, хто постійно долучається до наших благодійних та соціальних проектів. Окрема подяка Оптовому ринку "Шувар". Творимо добро разом!