Інвалідні візки коханню не перешкода!

До дня Св. Валентина представники ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду, організували другу зустріч закоханої пари на інвалідних візках.

У четвер, 14 лютого, закохану пару, завдяки допомозі небайдужих людей, представники ГО «Розвиток Громади» привезли до Львова. Спершу на Таню та Андрія чекав романтичний обід в ресторані «Maestro». Згодом біля «фонтану закоханих» пара «скріпила» своє кохання символічним замком та отримали подарунки від колективу Стрийського ринку.

А ще закоханні розглянули архітектуру нашого міста завдяки поїздці у «Чудо-поїзді». А на завершення дня Андрій та Тетяна повечеряли у ресторані «Crazy Town» та відправились у благодійну установу «Дім самостійного життя».

Наступного дня, 15 лютого, пара відвідала реабілітаційний центр «Джерело», де разом із іншими людьми з інвалідністю грали в інтерактивні ігри. Перед виїздом до дому пообідали у ресторані «Оазис».

Нагадаємо, ще минулого року наші волонтери дізнались про цю дивовижну історію - вона - Тетяна, дівчина на візку з єдиного на Львівщині інтернату для жінок (КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок - інтернат"), він – Андрійко, хлопець на візку з Роздільського інтернату для чоловіків (КЗ ЛОР "Роздільський дитячий будинок - інтернат"). Їх розділяють декілька десятків кілометрів та різні заклади для неповносправних. Немаючи можливості зустрітись пара спілкується по телефону та через соціальні мережі. Однак, ГО «Розвиток Громади» переконана, - відстань та інші негаразди не можуть стати перешкодою справжньому коханню.

Щиро дякуємо, усіх, хто відгукнувся та допоміг організувати зустріч закоханим #Творимо_добро_разом!