У Львівському сиротинці на Таджицькій відкрили шаховий гурток

Вчора, 2 листопада, активісти ГО «Розвиток Громади» урочисто відкрили шаховий гурток у Львівському дитячому будинку №1. Уже  з наступного тижня вихованці закладу зможуть навчатись та опановувати інтелектуальну груВідкрити шаховий гурток вдалось завдяки спільним зусиллям ГО «Розвиток громади» та «Glory Cafe» за підтримки Львівської федерації шахів. У спеціальній кімнаті в сиротинці, завдяки партнерам, замінено вікна на пластикові, а також встановлено нові жалюзі, ігрові столи та різноманітне шахове приладдя. А ще кімнату максимально утеплено, аби дітлахам було комфортно навчатись шахам та розвиватись.

Звичайно, перед тим, як організовувати гурток ми спілкувалися із директором закладу, вихователями і з дітками. Ми намагалися зрозуміти, що цікавить маленьких бешкетників. Тож разом дійшли згоди, що шаховий гурток підходить малечі найбільше. В першу чергу, шахи сприяють розвитку концентрації уваги,розвивають  вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити. Також цей гурток – чудовий спосіб спрямувати велику кількість дитячої енергії у правильному руслі, - коментує керівник соціального відділу ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк

З дітьми на постійній основі безкоштовно займатиметься професійний гросмейстер Лев Цибуляк, у минулому чемпіон Львова з цього виду спорту. Загалом, бажання навчатись шахам виявили десятеро дітей із старшої групи. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.

У цих дітлахах я уже бачу велике бажання навчатись шахам. У їх віці якраз потрібно робити перші кроки у цій грі інтелектуалів. Переконаний, якщо таке бажання вони проявлятимуть й надалі, на усіх наших заняттях – з них обов’язково виростуть знанні гросмейстери – ділиться враженнями тренер із шахів Лев Цибуляк

У свою чергу, маленькі вихованці сиротинця влаштували присутнім справжнє свято з віршами та піснями. Допомагав юним колегам дарувати позитивний настрій знаний львівський дует аніматорів – ВлаТар, що організував святкову програму.ГО «Розвиток Громади» щиро дякує усіх, хто долучився та допоміг відкрити шаховий гурток: кафе «Glory Cafe», компанії «ВікнаГрад», «Грифон» та ГО «Львівська шахова академія». Дякуємо Вам за доброту, підтримку та турботу про маленьких українців – фундамент сильної та процвітаючої держави.