Волонтерська допомога Угнівському хоспісу

Вчора, 13 вересня, учасники ГО «Розвиток Громади» за сприяння однойменного Благодійного фонду вже втретє відвідали Хоспіс у місті Угнів, де мешкають люди похилого віку. Цього разу, завдяки небайдужим людям та благодійникам вдалось придбати памперси, пеленки, побутову хімію, ліки, продукти (м’ясо, рибу, овочі, молочну продукцію, крупи, консерви і т.д.), посуд на кухню, електрочайник, сковорідку, одяг та ще багато інших речей побутового використання. Окрім благодійних внесків, чимало добровольці самостійно приносили у наш офіс порошки, миючі засоби та засоби особистої гігієни. А ще отримали велику партію допомоги з Італії від донорів (які проявили ініціативу опікуватись Хоспісом на постійній основі): продукти, солодощі, соки, побутова хімія, памперси тощо. Усі ці надходження були також передані в хоспіс.

 

Окрім матеріальної допомоги традиційно спілкувались з мешканцями закладу, намагались підтримати їх та продемонструвати, що про них пам’ятають та дбають. Не обійшлося й без частувань різноманітними смаколиками та фруктами. А Дует «ВлаТар» подарував та одразу застелив у кімнаті відпочинку м’який килим.
 
 

А вже сьогодні, 14 вересня, з різноманітною допомогою відправляємось у Роздільський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків.
Щиро дякуємо усіх, хто долучається та допомагає людям, які цього найбільше потребують. #Творимо_добро_разом!