У Львові відбувся благодійний сімейний фестиваль у Стрийському парку

У неділю, 8 липня, ГО «Розвиток Громади» та однойменний благодійний фонд разом із СК «Легіон» організували черговий «Благодійний сімейний фестиваль» у Стрийському парку на підтримку наших соціальних та благодійних проектів.
 


Львів’ян та гостей міста, які відвідали "Благодійний сімейний фестиваль" у Стрийському парку, чекали безліч різноманітних атракції та конкурсів для всієї родини - дитячі квести, художній пленер, виступи дитячих музичних та розважальних гуртів, битва фарбами холлі (жовті проти блакитних). А ще усі охочі мали змогу  покататись на конях та крутих байках із учасниками львівського байкерського клубу «Хуліган», а також спробувати сили своїх дітей у спеціальній іспанській методиці навчання міні-футболу. Розважали гостей хедлайнери свята – музичний гурт «Львівяни» та солістка Тетяна Козловська, а також дует аніматорів ВлаТар. А для найбільш завзятих учасників фестивалю відбулись змагання з швидкого поїдання вареників та вживання квасу. Також впродовж дня на фестивалі була представлена продукція українських виробників, ресторанів вуличної їжі та багато інших цікавих забав.
 


Усі зібрані кошти під час благодійного фестивалю будуть спрямованні на реалізацію наших численних соціальних проектів, серед яких «Кутки Добра», «допомога сім’ям ветеранів та загиблих Героїв АТО», «Допоможи Ближньому», «Профорієнтація для школярів», «Опіка сиротинцями», «Повинні жити  - Have to live» (проект започаткований для дітей потребуючих термінової трансплантації печінки), «Майстер на годину», «Допомога людям з особливими потребами» та постійна підтримка молодіжного спорту.


 
Щиро дякуємо усіх партнерам та благодійникам, які долучились до "Благодійного сімейного фестивалю":
Компанія «Кейтеринг Львів», мінеральна вода «Трускавецька», готельно-рестораний комплекс «Ramada», піцерія «Фелічіта», дует «ВлаТар», гурт Львів'яни та солістка Тетяна Козловська, Львівський байкарський клуб «MFC Huligan», школа танцю, «Шоколад», Star kids «Еврика», мистецька школа «ILkivschool», «Баша кухня», Департамент внутрішньої політики Львівської обласної держадміністрації, Львівська академія мистецтв, художня ковка «Керн – ВВ» та колективу Стрийського парку. Творимо добро разом!